Дике поле-фест. смт Новопсков, Луганська область. Молодіжний фестиваль-конкурсУ смт Новопсков вперше відбувся фестиваль-конкурс молодіжної культури «Дике поле-фест». «Упевнена, що переможці та призери в майбутньому стануть гордістю Луганщиии. Ми віримо у вас і хочемо допомогти розкрити ваші творчі здібності, заявити про себе. Тож хай перемажуть найталановитіші», - звернулася до учасників заступник голови облдержадміністрації Ольга Лішик під час відкриття заходу. До привітань також приєдналися голова Новопсковської райдержадміністрації Людмила Латишева та Новопсковський селищний голова Вадим Гаєв.
Учасники з усіх міст та районів Луганської області змагалися у шести номінаціях, де вони мали змогу проявити свої здібності та таланти. Переможці та призери творчих конкурсів отримали нагороди та цінні подарунки від організаторів, а також яскраві враження від виступів та спілкування з друзями.
У номінації «Українське - це стильн ... Читать дальше »

Категорія: Життя Білокуракинщини | Переглядів: 268 | Додав: USERNAME | Дата: 20.10.2018 | Коментарі (0)

Білокуракинський аграрний професійний ліцейДо професії вчителя з повагою ставилися в усі часи, мабуть тому, що вчитель - це не просто високоосвічена людина, а, насамперед, той, хто вміє передати свої знання іншим, пояснити незрозуміле, знайти ключ до здібностей кожного учня, бути витриманим, терпеливим, дружелюбним, толерантним. Вчитель - це добрий чарівник, який творить чудеса, вкладаючи в учнів свої знання і частинку своєї душі, вчить розпізнавати добро і зло, щирість і підступність, бути співчутливим до чужого горя, уважними до слабких і немічних, милосердними до тих, хто потребує допомоги. Саме такі викладачі і працюють у Білокуракинському професійному аграрному ліцеї. Це люди, які допомагають учням пізнавати світ день за днем. Вони не тільки вчать історії та фізики, не тільки азам вибраної професії, вони докладають чимало зусиль, щоб учні були дружними, ввічливими, старанними, розвивали свої таланти. Кожен працівник ліцею - надзвичайно важлива людина в житті учнів.
... Читать дальше »
Категорія: Життя Білокуракинщини | Переглядів: 209 | Додав: USERNAME | Дата: 20.10.2018 | Коментарі (0)

Учні 7 класу Нещеретівської ЗОШ І-IIІ ст. із заступником директора школи Г.Д.Силкіною відвідали Луб'янську школу І-ІІ ст. Разом школярі вшанували пам'ять воїна-афганця Третяка Миколи Івановича. На лінійці пам'яті діти розповідали про дитинство хлопця, навчання в Чугуївському технікумі лісництва, про службу в армії, його перебування в Афганістані. Зі щемом у серці школярі слухали зміст останнього листа Миколи рідним. Потім була зустріч з мамою воїна – Галиною Павлівною. Вона розповідала про дитинство сина, його велику любов до рідних, бажання завжди приходити на допомогу.
Всі разом пішли на кладовище, на могилу юнака, чиє молоде життя обірвала війна в чужій країні. З лицьового боку гранітної стели на присутніх дивиться молодий, красивий юнак - студент Третяк Микола, а зі зворотного - змужнілий воїн-афганець. Важко говорити вчителям: «Кожного року ми вшановуємо пам’ять воїнів-афганців, згадуємо учасників тієї війни, земляків з Білокуракинщини. Сьогодні ми відвідали могилу одного із них, хлопця, майже вашого ровесника, який загинув у 19 років...» На гранітну плиту лягають букети осінніх квітів. Галина Павлівна Т ... Читать дальше »

Категорія: Життя Білокуракинщини | Переглядів: 186 | Додав: USERNAME | Дата: 20.10.2018 | Коментарі (0)

Під головуванням голови комісії, заступника голови райдержадміністрації Наталії Вервейко відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини. На порядку денному було розглянуто три питання: про створення прийомної родини, про неналежне виконання батьківських обов'язків, про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів. Першочергово члени комісії прийняли рішення про створення однієї прийомної родини в селі Олександроліль та влаштування до неї двох малолітніх дітей, позбавлених батьківського піклування. Також відповідно до Постанови КМУ від 5 квітня 2017 року №268 «Про затвердження Порядку надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів» комісією було прийнято рішення про доцільність надання 14 дітям відповідного статусу. Наостанок члени комісії заслухали питання про неналежне виконання батьківських обов'язків двох матерів-одиначок та їх семи малолітніх дітей щодо ненадання належної медичної допомоги згідно рекомендацій лікаря. Батькам винесено попередження про правові наслідки ухилення від виконання батьківських обов'язків згідно чинного законода ... Читать дальше »

Категорія: Життя Білокуракинщини | Переглядів: 254 | Додав: USERNAME | Дата: 20.10.2018 | Коментарі (0)

Напередодні Дня захисника України у всіх навчальних закладах району проводяться навчально-виховні заходи патріотичного спрямування. Так, 11 жовтня в Білокуракинській ЗОШ№1 відбулися спортивні змагання «Козацькі забави», в яких взяли участь учні 8, 9, 10 та 11 класів. Вони визначали найвитриваліших та найсильніших у 7 видах змагань, які вдало поєднували виховання здорового способу життя із національними традиціями та культурною спадщиною українського народу. Боротьба була запеклою і напруженою. Всі команди показали свою спритність, швидкість, силу та довели, що вони є нащадками славного козацького роду. Всі учасники отримали гарний настрій, позитивні емоції та багато вражень.

За матеріалами «Життя Білокуракинщини»

Категорія: Життя Білокуракинщини | Переглядів: 238 | Додав: USERNAME | Дата: 20.10.2018 | Коментарі (0)

Існує притча. Коли народжується дитина, Господь благословляє її у білий світ своєю рукою. Покладе на голову - мудрою буде, на серце - милосердною, на руки - майстром слова, діла. А цій людині Господь одночасно поклав руку на голову, серце, руки. Ім'я цієї людини - Вчитель. Нещодавно у районному Будинку культури ім. Т.Г.Шевченка відбулось районне свято для працівників освіти «Спасибі вам, за працю вчительську святу!», участь у якому взяли всі педагоги Білокуракинської ОТГ та району.
На святі були присутні почесні гості:    заступник голови облдержадміністрації Ольга Лішик, директор Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації Юрій Стецюк, голова Білокуракинської ОТГ Сергій Сірик, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Щебетенко, заступник голови районної ради Наталя Літвінова, начальник відділу освіти Білокуракинської ОТГ Любов Зубкова, начальник відділу освіти райдержадміністраціі Людмила Бончужна, голова Білокуракинського райкому профспілки науки та освіти України Наталя Білянська та заступник голови Лозно-Олександрівської ОТГ Іван Ляшко. Всі вони привітали вчителів, директ ... Читать дальше »

Категорія: Життя Білокуракинщини | Переглядів: 261 | Додав: USERNAME | Дата: 20.10.2018 | Коментарі (0)

Жіночий ансамбль «Журавка» села Павлівка Білокуракинського району Луганської області взяв участь у щорічному Всеукраїнському фестивалі народної творчості, історії та побуту «Красносільські вітряки», який відбувся у селі Красносілля Гощанського району Рівненської області.
Фестиваль поєднав дві найпритаманніші риси української культури - пісні та традиційні народні страви. У програмі були виступи творчих колективів із Житомирської, Рівненської, Одеської. Луганської, Тернопільської, Волинської та Черкаської областей. Нашу територію представляли: голова райдержадміністрації Сергій Іванюченко, в.о. голови Павлівської сільської ради Наталя Турбаба та жіночий колектив «Журавка» (керівник Леонід Вайленко). До складу ансамблю входять співочі жіночки: Людмила Кривич, Галина Боровенська, Лідія Рудяшко, Любов Львова, Людмила Коваленко та Валентина Силкіна.
Обласний фестиваль народної творчості, історії та побуту створений з метою популяризації, вивчення народних звичаїв, обрядів, традиційного народного мистецтва, народних ремесел і кухні, що побутують у регіонах. Організаторами фестивалю є управління культури і тур ... Читать дальше »

Категорія: Життя Білокуракинщини | Переглядів: 253 | Додав: USERNAME | Дата: 20.10.2018 | Коментарі (0)

Уже безліч українців обрали своїх лікарів - терапевтів, педіатрів чи сімейних лікарів. Сьогодні відповідаємо, чи буде лікар їздити на виклики додому, до кого звертатись, якщо захворіли у іншому місті, що робити, якщо ваш лікар пішов у відпустку, на лікарняний чи змінив місце роботи.
Чи залишаться виклики сімейного лікаря додому?
Так, виклик додому сімейного лікаря, терапевта та педіатра входить до переліку послуг, які надаються на первинній ланці. Кожен лікар зможе виїжджати до своїх пацієнтів. Щоби вирішити, чи потрібно їхати на виклик, лікар поспілкується з пацієнтом телефоном і вирішить, чи справді треба їхати, чи достатньо буде консультації телефоном, чи пацієнт зможе сам приїхати до амбулаторії. Чи буде лікар виїжджати додому - залежить від стану пацієнта, а не від того, як далеко він знаходиться від лікаря.
Що робити, якщо мій лікар змінив місце роботи?
Заклад, у якому ви підписали декларацію, зобов'язаний вас повідомити про зміну роботи вашого лікаря заздалегідь. Надалі ви вирішуєте - чи підписати декларацію з іншим лікарем у цьому медзакладі, чи продовжити обслуговуватися у вашого лікаря, проте в іншому місці. Якщо ... Читать дальше »

Категорія: Життя Білокуракинщини | Переглядів: 227 | Додав: USERNAME | Дата: 20.10.2018 | Коментарі (0)

Напередодні Дня захисника України делегація Білокуракинської райдержадміністрації на чолі з першим заступником, в.о. голови райдержадміністрації Сергієм Щебетенком відвідала могилу нашого земляка, який героїчно загинув в зоні проведення АТО, Юрія Полєна. До могили Юрія поклали квіти, віддаючи гідну шану його світлій пам'яті та героїчним подвигам. Саме в ці жовтневі дні, 15 жовтня 2014 року, Юрій героїчно загинув, виконуючи бойове завдання та посмертно був нагороджений Президентом України орденом «За мужність».

За матеріалами «Життя Білокуракинщини»

Категорія: Життя Білокуракинщини | Переглядів: 239 | Додав: USERNAME | Дата: 20.10.2018 | Коментарі (0)

Вступив в силу Закон України №2475-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення економічних передумов для посилення захисту права дитини на належне утримання». Закон посилює відповідальність за несплату аліментів, передбачає нові правила вивозу дітей віком до 16 років за кордон без згоди другого з батьків та низку інших змін.
Відтепер рекомендований розмір аліментів на одну дитину дорівнює прожитковому мінімуму для відповідного віку і може бути присуджений судом в разі достатності заробітку (доходу) платника аліментів. При цьому суд не обмежується розміром доходу, якщо витрати батька перевищують цей заробіток і він не підтвердив джерело походження коштів. Згідно Закону, тому з батьків, який повинен сплачувати аліменти, не робить цього протягом 6 місяців (або З місяців, якщо дитина має інвалідність чи низку вказаних хвороб), загрожує покарання у вигляді суспільно корисних робіт на термін від 120 до 240 годин. За повторне порушення доведеться відпрацювати від 240 до 360 годин. А за ухилення особи від виконання цього стягнення передбачено арешт на 10 діб. Батьки, які не бажають забезпечити неповнолітніх д ... Читать дальше »

Категорія: Життя Білокуракинщини | Переглядів: 215 | Додав: USERNAME | Дата: 20.10.2018 | Коментарі (0)

Щорічно з початком опалювального сезону значно збільшується кількість пожеж. Більше 35% пожеж в осінньо-зимовий період виникає з причини несправності пічного та газового опалення. У літні місяці було вдосталь часу для належної підготовки до опалювального осінньо-зимового сезону. Проте люди потерпають через свою недбалість. З метою вашої ж таки безпеки, шановні громадяни, зверніть ще раз увагу на стан опалювальних приладів. Опалювальні пристрої, печі повинні відповідати нормам пожежної безпеки і перед початком опалювального сезону мають бути старанно перевірені та відремонтовані. Несправні опалювальні прилади не повинні допускатися до експлуатації. Очищення димоходів та печей від сажі слід проводити перед початком, а також упродовж усього опалювального сезону. Також в даний період часу актуальним є питання по користуванню газовими приладами. Суміші природного газу й повітря є вибухонебезпечними, окремі компоненти газу токсичні. Але яким би газом ви не користувалися, важливо підкреслити, що для установки газових приладів, печей і для догляду за ними треба звертатися тільки до фахівців газової служби. Дотримання цих елементарних правил не зможе виключит ... Читать дальше »

Категорія: Життя Білокуракинщини | Переглядів: 256 | Додав: USERNAME | Дата: 20.10.2018 | Коментарі (0)

Поліція звертається до громадян з проханням бути пильними та дотримуватись наступних порад, аби не потрапити на гачок аферистів.
Якщо вам надійшло смс-повідомлення з інформацією про заблокування банківської картки, ніколи і нікому не надавайте реквізити, коди і паролі своєї банківської картки; банківські установи ніколи не будуть дзвонити вам на телефон і питати пін-код або інші дані вашої картки, а також пропонувати зробити якусь дію з вашою карткою. Вся необхідна для роботи вашої картки інформація і так знаходиться у банку. Якщо вам телефонують і пропонують вирішити проблеми з вашою карткою, завершіть розмову і зателефонуйте до своєї банківської установи (номер гарячої лінії вказаний на зворотному боці картки) або зверніться за консультацією до найближчого відділення банку, де вам допоможуть вирішити усі проблеми з карткою, якщо вони дійсно є.
При купівлі товару через Інтернет-мережі, здійснюйте оплату за товар тільки при його отриманні. Не довіряйте інформації про те, що ваш родич попав у халепу і потрібні негайно гроші, щоб визволити його.
Та якщо ви все ж таки стали жертвою шахраїв, звертайтеся до найближчого відділу поліції аб ... Читать дальше »

Категорія: Життя Білокуракинщини | Переглядів: 209 | Додав: USERNAME | Дата: 20.10.2018 | Коментарі (0)

В цьому році Білокуракинська селищна територіальна громада започаткувала експериментальний проект, який здобув назву «Бюджет участі». Мешканці громади з усіх куточків відгукнулись на проект та активно брали участь в його реалізації. До селищної ради надходило дуже багато пропозицій, але конкурсна комісія відібрала 11 найкращих проектів. На сьогодні вже реалізовано 9 проектних заявок на загальну суму близько 1 млн. грн. Активне населення громади спільно з селищною радою активно облаштовувало благоустрій території. У нашій затишній громаді з'явилися нові дитячі майданчики, спортивні майданчики, благоустроєна територія для проведення дозвілля молоді. Так, у селі Цілуйкове з'явилися дві нові зупинки для школярів, що дозволить дітям перечекати негоду на шляху до школи.
Хочеться зазначити, що вже добігає кінця конкурсний відбір на наступний бюджетний рік. 1 листопада 2018 року буде завершено прийом проектних заявок до конкурсу «Бюджет участі». Запрошуємо всіх активних жителів громади взяти участь. Детальніше про умови конкурсу можна дізнатися на офіційному сайті Білокуракинської селищної ради: https://bilokurakynska-gr ... Читать дальше »

Категорія: Життя Білокуракинщини | Переглядів: 200 | Додав: USERNAME | Дата: 20.10.2018 | Коментарі (0)

Депутат першого округу Сергій Миколайович Бармет зі своєї ініціативи закладає фруктовий сад на території Лозно-Олександрівської ОТГ.
Нещодавно на пустирі, що знаходиться на вулиці Магістральній смт Лозно-Олександрівка, розпочалися підготовчі роботи до висадки фруктових саджанців. На давно забутому пустирі зорали землю, зробили ямки під майбутні дерева та організували підвезення води для поливу майбутнього саду. Організатор цієї толоки Сергій Миколайович Бармет за власні кошти придбав 300 саджанців фруктових дерев, серед яких яблуні, груші, сливи, вишні тощо.
Ініціативу депутата схвалили та радо підтримали громадські активісти та мешканці прилеглих вулиць і охоче долучилися до висадки саджанців.
Буквально на очах виростали рівні рядочки дерев. За вміло організованою роботою непомітно промайнув час і незабаром трудовий десант вже милувався здійсненим.
Під час дружної роботи мешканці вулиць Магістральна, Новоселівська, Садова, Лугова та громадські активісти, які брали участь у висаджуванні саджанців, ще раз впевнилися в тому, що не помилилися, обравши Сергія Миколайовича Бармета з-поміж інших кандидатів, тому що він доказує не ті ... Читать дальше »

Категорія: Життя Білокуракинщини | Переглядів: 221 | Додав: USERNAME | Дата: 20.10.2018 | Коментарі (0)

Поліцейські Білокуракинського відділу поліції викрили та затримали 55-річного місцевого мешканця, який підозрюється у скоєнні вбивства. Підозрюваного затримано в порядку ст. 208 КПК України та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. До чергової частини Білокуракинського відділу поліції надійшло повідомлення мешканця Білокуракинського району про те, що в будинку села Лизине з ножовими пораненнями виявлено труп 48-річного місцевого мешканця. На місце події виїхала слідчо-оперативна група на чолі з керівництвом відділу поліції. Також були залучені судово-медичний експерт та експерт-криміналіст. За результатами проведення слідчо-оперативних заходів у скоєнні кримінального правопорушення оперативники викрили та затримали раніше судимого 55-річного місцевого мешканця. Підозрюваний розповів поліцейським, що в ході раптово виниклої сварки він схопив ніж та наніс приблизно 11 ударів у спину своєму приятелю по чарці. Вилучено речові докази. Даний факт внесений до ЄРДР та кваліфікований за ч.1 ст.115 КК України «Умисне вбивство».

За матеріалами Білокуракинського відділу поліції

Категорія: Життя Білокуракинщини | Переглядів: 219 | Додав: USERNAME | Дата: 20.10.2018 | Коментарі (0)

У ході операції «Зброя та вибухівка» працівниками СКП було виявлено та вилучено обріз одноствольної мисливської рушниці, два набої калібру 16 мм, фрагмент ствола 16 калібру та фрагмент прикладу мисливської рушниці під час санкціонованого обшуку домоволодіння 38-річного місцевого мешканця. Чоловік пояснив поліцейським, що він знайшов її місяць тому на даху свого будинку. На його думку, знахідка належала його покійному дідусю. Вилучене направлено до НДЕКЦ. За даним фактом відомості внесені до ЄРДР за ч.1 ст. 263 України «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами».

За матеріалами «Життя Білокуракинщини»

Категорія: Життя Білокуракинщини | Переглядів: 220 | Додав: USERNAME | Дата: 20.10.2018 | Коментарі (0)

Місто Лева прийняло Кубок Асоціації гирьового спорту України. У змаганнях взяли участь більше 130 спортсменів з таких областей: Тернопільська, Львівська, Закарпатська, Запорізька, Сумська, Чернівецька, Луганська, Рівненська, Черкаська, Волинська, Хмельницька та Миколаївська. Спортсмени змагалися у двоєборстві, довгому циклі, ривку, а також найбільш витривалі випробовували свої сили в на-пів-марафоні. Змагання проводили на спорткомплексі «Львівська політехніка».
Луганську область представляло 4 учасника, і це наші земляки, які як завжди продемонстрували свої вміння на високому рівні. Тож Віолетта Головченко серед юніорок (у вазі до 58 кг) зайняла І місце, серед жінок - І місце з результатом 140 балів; Вероніка Гармаш серед юніорок (у вазі до 65 кг) зайняла ІІ місце, серед жінок - II місце з результатом 130 балів. Роман Урозалієв (у вазі до 74 кг) серед юніорів посів ІV місце, серед чоловіків - ІІІ місце з результатом 225 балів; Кирило Кудінов (у вазі до 80 кг) виборов серед юніорів І місце, серед чоловіків II місце з результатом 193 бали. Всі вони виконали нормативи Кандидата в майстри спорту. Дані змагання були відбірковими до чемпі ... Читать дальше »

Категорія: Життя Білокуракинщини | Переглядів: 251 | Додав: USERNAME | Дата: 20.10.2018 | Коментарі (0)

День захисника України - це державне свято хоч і вважається досить новим, але зберігає в собі історію багатьох століть. Дату 14 жовтня було обрано не випадково, саме цього дня відзначається велике православне свято - Покрова Пресвятої Богородиці, також жовтневий день був знаменним для запорізьких козаків, які вибирали старшин 14 числа. Власне, з 1999 року важлива дата в календарі свят іменувалася Днем українською козацтва.
Напередодні свята в актовому залі Будинку дитячої та юнацької творчості відбувся тематичний концерт, на якому були присутні представники місцевої влади, військовослужбовці, працівники Білокуракинсько-Троїцького військкомату, поліції, прикордонники, школярі. Ведучою заходу була учениця Білокуракинської ЗОШ №1 Надія Заєць, яка запропонувала присутнім переглянути відеопривітання з Жовківщини (Львівська область).
Для привітань та нагороджень на сцену було запрошено почесних гостей: голову Білокуракинської ОТТ Сергія Сірика, першого заступника голови, в.о. голови райдержадміністрації Сергія Щебетенка, заступника голови районної ради Наталію Літвінову та військового комісара Едуарда Кострицького. Вони подякували присутнім вій ... Читать дальше »

Категорія: Життя Білокуракинщини | Переглядів: 200 | Додав: USERNAME | Дата: 20.10.2018 | Коментарі (0)

У приміщенні дитячо-юнацької спортивної школи в смт Білокуракине пройшла першість району з настільного тенісу серед КФК, присвячена Дню захисника України. Спортивна арена зібрала 15 учасників, які були поділені на вікові групи, у напруженій боротьбі за призові місця учасники докладали максимум зусиль і, як результат, перемогли найкращі. Так, перше місце вибороли гравці з Нещеретового - Сергій Нещерет, Анастасія Вітер, Павло Дубовий, друге місце посіли Богдан В’ялий, Євгенія Хорольська з Павлівки та Андрій Писаренко з Паньківки, почесне третє місце у Анатолія Кривулі та Оксани Кривулі з Попівки та Олександра Шестака. Всі вони отримали грамоти та цінні подарунки від відділу молоді та спорту райдержадміністрації.

За матеріалами Білокуракинської райдержадміністрації

Категорія: Життя Білокуракинщини | Переглядів: 208 | Додав: USERNAME | Дата: 20.10.2018 | Коментарі (0)

З робочим візитом до Білокуракинського району завітали заступник голови Луганської облдержадміністрації Ольга Лішик, директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Юрій Стецюк, директор Державного архіву Луганської області Катерина Безгинська.
Першочергово заступник голови Луганської обласної державної адміністрації Ольга Лішик провела виїзний прийом громадян у приміщенні Білокуракинської районної державної адміністрації. З проблемними питаннями до неї звернулося троє громадян. Зокрема, староста с.Курячівка Ольга Кучерява, представляючи інтереси особи з інвалідністю своєї громади, звернулася з проханням надання йому матеріальної допомоги на лікування. Також на виїзному прийомі Ольга Петрівна розглянула колективне звернення мешканців смт Білокуракине, які звернулися за допомогою у вирішенні питання ремонту даху. В свою чергу секретар, в.о. голови Павлівської сільради Наталя Турбаба звернулася до Ольги Лішик з проханням сприяння у наданні статусу «народного» ансамблю «Журавка» з села Павлівка. На всі порушені питання мешканці отримали вичерпні відповіді та рекомендації.
Після цього гості району взяли участ ... Читать дальше »

Категорія: Життя Білокуракинщини | Переглядів: 183 | Додав: USERNAME | Дата: 20.10.2018 | Коментарі (0)

«Хочу покласти в банк на зберігання гроші. Чи можу оформити довіреність на сина, дочку або іншу особу, щоб у разі необхідності можна зняти кошти з рахунку?»
Так, звичайно, можете. Один із найпоширеніших способів оформити довіреність у банківській установі. Згідно з інструкцією Національного банку України від 12 листопада 2003 року №492 такий папір може бути засвідчений уповноваженим працівником банку, якщо довіреність складається у цій установі (у присутності власника рахунка та довірених осіб). Документ не потребує додаткового засвідчення. Розпорядитися своїми коштами можна і видавши довіреність, засвідчену нотаріусом, а у випадках, визначених законодавством України - іншими уповноваженими на це особами.
Зазначу кілька важливих моментів. По-перше, довіреність оформляти у письмовому вигляді. По-друге, довіритель, тобто та особа, від імені якої вчинятиме певні дії представник, і безпосередньо представник мають бути повністю дієздатні. По-третє, у довіреності вказується строк її дії. Частіше за все довіреність видається строком на один рік. По-четверте, згода представника на оформлення довіреності на його ім’я, а ... Читать дальше »

Категорія: Життя Білокуракинщини | Переглядів: 240 | Додав: USERNAME | Дата: 20.10.2018 | Коментарі (0)

З нагоди святкування історичного ювілею В.О.Сухомлинського в Нещеретівській ЗОШ І-ІІІ ст. пройшов тиждень видатного педагога. Учителі школи провели уроки природознавства та біології на природі, серед довкілля. Педагоги В.М.Дубовий та Ю.В.Шаповалова уміло організували процес спостереження дітей за змінами в природі. Активно-рухова діяльність школярів проходила під девізом «Хочеш бути здоровим – рухайся!» Відкрите заняття гуртка тістопластики «Сухомлинський - вчитель добра і краси» провела Валентина Олексіївна Ставицька. Класні керівники та класоводи організували єдиний урок добра, під час якого наголошували на важливості вияву в повсякденному житті чуйності, доброзичливості, людяності, милосердя, здатності боротися проти зла.
Слайд-конференція вчителів «Штрихи до портрету» поглибила знання присутніх про творчу спадщину Сухомлинського як дитячого письменника, вченого, великого наставника-вихователя. На цьому наголошували вчителі Л.В.Йулдашева, І.М.Булдакова, Г.Д.Силкіна, Ю.А.Черніцова.

Г.Силкіна, заступник директора з НВР Нещеретівської ЗОШ

Категорія: Життя Білокуракинщини | Переглядів: 213 | Додав: USERNAME | Дата: 20.10.2018 | Коментарі (0)

22 октября - 4 года светлой памяти
ШИПИЛОВОЙ Елены Николаевны.
04.10.1973 - 22.10.2014 гг.

Тебе бы было сорок пять,
Четыре года мы в разлуке,
И День рождения опять
В тоске, в слезах, в печали, в муке.
Ты улыбаешься с портрета
И смотришь добрыми глазами.
Ты не ушла, ты рядом где-то
За голубыми небесами.
Как осознать, понять, принять,
Что никогда к нам не вернешься?
Как с этим жить и как дышать?
К тебе рукой не прикоснешься…
Ты наша скорбь, ты наша боль
Ты попрощалась с жизнью рано
И слезы, жгучие, как соль
Стекают на больную рану.
Прости, что не смогла тебя спасти,
В глаза пустили лжи туман,
Но крест им до конца нести
За тот чудовищный обман.
Бессонные в кошмарах ночи,
Серые безрадостные дни.
Жить с этой болью нету мочи,
Твои сыночки на земле одни.
Я верю, что душа твоя всё видит
Предательство родных тебе людей,
Но Бог убережет и не обидит,
Твоих кровиночек, твоих детей.
И снова плачет осень за тобой,
Прошла весна и солнечное лето,
А ты лежишь в земле сырой, ... Читать дальше »

Категорія: Життя Білокуракинщини | Переглядів: 231 | Додав: USERNAME | Дата: 20.10.2018 | Коментарі (0)