Правоохоронцями в Білокуракинському районі виявлено факт порушення бюджетного законодавства. Так, між відділом освіти Білокуракинської райдержадміністрації та товариством з обмеженою відповідальністю укладено договір підряду на виконання будівельних робіт, а саме капітального ремонту покрівлі одного з загальноосвітніх навчальних закладів. Після чого підписано акт приймання виконаних робіт на суму понад 100 тис. грн. За попередніми даними встановлено, що сума визначена у документах, фактично перевищує обсяги виконаних робіт та їх вартість.

За вказаним фактом слідчим відділом Білокуракинського відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Луганській області до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.191 КК України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).
Категорія: Життя Білокуракинщини | Переглядів: 404 | Додав: USERNAME | Дата: 21.02.2016 | Коментарі (0)

Згідно з рішенням уряду газопостачальні компанії, які уклали з банками договори на приймання платежів від населення, компенсують банкам не більше ніж 0,3% від суми прийнятого платежу, що не покриває витрати банків на надання такої послуги. У той самий час відповідно до Закону України «Про банки та банківську діяльність» банкам заборонено встановлювати комісійну винагороду за послуги на рівні нижче собівартості операції. Наразі собівартість приймання одного середнього платежу за газ в установах Ощадбанку більша за компенсацію, що сплачуватиметься газопостачальними компаніями відповідно до зазначеного рішення уряду. Отже, згідно з вимогами чинного законодавства Ощадбанк встановлює тарифи на рівні, який забезпечує лише покриття витрат на проведення операцій. Зауважимо, що тариф Ощадбанку - 3 грн. - є найнижчим на банківському ринку. Розуміючи хвилювання клієнтів, Ощадбанк не припиняє переговори з газопостачальними підприємствами для врегулювання цього питання. При цьому звертаємо увагу на те, що сплатити за газ без комісії можна в інформаційно-платіжних терміналах Ощадбанку. Клієнт завжди має вибір та може сплачувати з їх допомогою за газ безкоштовно.
Категорія: Життя Білокуракинщини | Переглядів: 335 | Додав: USERNAME | Дата: 21.02.2016 | Коментарі (0)

«Вперше за весь час неоголошеної війни Росії проти України діючий воєначальник російської армії визнав, що рік тому в Криму були використані технології гібридної війни», - зазначається на сайті http://patrioty.org.ua/. «Ні для кого не секрет, що американці зараз ретельно вивчають наш досвід дій у період з лютого по липень 2014 року, коли наші війська без єдиного пострілу виконали завдання в Криму, яку назвали потім новою гібридною війною», - заявив в минулу середу генерал-лейтенант РФ Олег Макаревич.

Макаревич більше півроку очолює Військовий навчально-науковий центр Сухопутних військ, який віднедавна знову називається Загальновійськова академія Збройних сил РФ ім. Фрунзе. Старий вояка виступив з доповіддю на виїзному засіданні комісії Громадської ради при Міноборони РФ, яке провів заступник голови Громадської, ради при військовому відомстві О.Каньшін. Йшлося про шляхи вдосконалення підготовки офіцерських кадрів, і доповідь, як зараз з'ясовується, виявилася резонансною.
Категорія: Життя Білокуракинщини | Переглядів: 333 | Додав: USERNAME | Дата: 21.02.2016 | Коментарі (0)