00:16
Досудове розслідування за фактом розтрати майна
Правоохоронцями в Білокуракинському районі виявлено факт порушення бюджетного законодавства. Так, між відділом освіти Білокуракинської райдержадміністрації та товариством з обмеженою відповідальністю укладено договір підряду на виконання будівельних робіт, а саме капітального ремонту покрівлі одного з загальноосвітніх навчальних закладів. Після чого підписано акт приймання виконаних робіт на суму понад 100 тис. грн. За попередніми даними встановлено, що сума визначена у документах, фактично перевищує обсяги виконаних робіт та їх вартість.

За вказаним фактом слідчим відділом Білокуракинського відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Луганській області до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.191 КК України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).

На цей час проводяться невідкладні слідчі (розшукові) дії, спрямовані на встановлення всіх обставин кримінального правопорушення та встановлення розміру заподіяних збитків. Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням здійснюється співробітниками Білокуракинського відділу Старобільської місцевої прокуратури.

Довідково: санкція ч.3 ст.191 КК України передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк від 3 до 5 років або позбавлення волі на строк від 3 до 8 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Білокуракинський відділ Старобільської місцевої прокуратури

За матеріалами газети «Життя Білокуракинщини»
№15-16 від 20 лютого 2016 року
Категорія: Життя Білокуракинщини | Переглядів: 269 | Додав: portalbk | Теги: життя, Зубкової, справа, Зубкова, відділ, Білокуракинський, освіти, білокуракинщини, прокуратура, кримінальна | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar