Головна » 2016 » Февраль » 20 » Розширена апаратна нарада в Білокуракинській райдержадміністрації
13:50
Розширена апаратна нарада в Білокуракинській райдержадміністрації
10 лютого голова райдержадміністрації С.І.Іванюченко провів розширену апаратну нараду за участю голови районної ради, заступників, керівників структурних підрозділів РДА, селищних та сільський голів, очільників організацій та агроформувань району, громадськості тощо.

Символічним стало те, що в цей день свій ювілейний День народження відзначав голова Білокуракинської об'єднаної територіальної громади С.І.Сірик. Тож на початку засідання голова райдержадміністрації та голова районної ради від імені усіх присутніх привітали з ювілеєм Сергія Івановича. Від щирого серця на адресу ювіляра пролунали добрі побажання, було вручено Подяку від губернатора області, символічні подарунки, вітальні листівки, квіти. Своє музичне привітання подарувала солістка районного Будинку культури Катерина Хрипун, яке супроводжували відеослайди із фотосвітлинами іменинника. Всі присутні аплодували стоячи імениннику. В свою чергу С.І.Сірик подякував за таке тепле та неочікуване привітання.

Згідно порядку денного розширеної апаратної наради голови райдержадміністрації було розглянуто ряд актуальних питань, а саме: про харчування дітей у загальноосвітніх закладах району у 2016 році (інформувала начальник відділу освіти райдержадміністрації Л.І.Зубкова); запровадження альтернативних видів палива у 2016 році (інформував начальник відділу ЖКГ райдержадміністрації О.І.Логінов); про стан ринку праці та міри щодо його стабілізації в Білокуракинському районі (інформувала директор районного центру зайнятості Н.О.Журба); про подання декларації «Про майновий стан та доходи державних службовців» (інформувала начальник Білокуракинського відділення Сватівської МДПІ В.І.Шулаєва); про передачу повноважень з реєстрації місця проживання сільським та селищним радам (інформував спеціаліст міграційної служби О.А.Дубков). За підсумками розглянутих питань були прийняті відповідні рішення та надані окремі доручення.

За матеріалами газети «Життя Білокуракинщини»
№15-16 від 20 лютого 2016 року
Категорія: Життя Білокуракинщини | Переглядів: 68 | Додав: USER | Теги: життя, Іванюченко, Сірик, нарада, РДА, Білокуракинська, голова, апаратна, Райдержадміністрація, білокуракинщини | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar

дивитись також:
В БІЛОКУРАКИНСЬКОМУ РАЙОНІ СТАЛАСЯ СТРАШНА ДОРОЖНЬО-ТРАНСПОРТНА ПРИГОДА
АПАРАТНА НАРАДА У РЕЖИМІ ВІДЕОКОНФЕРЕЦЗВ’ЯЗКУ
ВІДЗНАЧАЄМО ДЕНЬ СЕЛА – ВСЯ ОКРУГА ВЕСЕЛА
Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини
Пожежа у житловому будинку
По-родинному, з добром і любов’ю коноплянівці святкували День села
Сесія Білокуракинської селищної ради
Обмін паспортів: перелік розширено
На часі – розвиток громади
Тиждень історії
День працівників освіти у Білокуракинському аграрному ліцеї
Храм Олександра Свірського
НА ВАРТІ ЗДОРОВ'Я БІЛОКУРАКИНЦІВ
Події. ЛОТ - Про Білокуракинську районну лікарню, 11.03.2016
Свято творців добра і милосердя
ГАЗЕТІ «ЖИТТЯ БІЛОКУРАКИНЩИНИ» - 85 РОКІВ!
Віталій Курило. З робочим візитом до Білокуракинського району
День дошкілля, Будинок творчості, Білокуракине, 2018
Районні змагання із волейболу
Події. ЛОТ - Про заборону рибалити з 1 квітня, 31.03.2016