Головна » 2016 » Февраль » 20 » Реєстрація бізнесу у нотаріуса
13:32
Реєстрація бізнесу у нотаріуса
26 листопада 2615 року Верховною Радою України прийнято Закон України №835-VIII «Про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» та деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень з державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» (далі - Закон), який набрав чинності 13 грудня 2015 року (крім окремих положень).

Новий Закон об’єднав в собі різнопланові ініціативи: як ті, що вже успішно зарекомендували себе на практиці, так і нововведення, яких вже давно потребувало бізнес-середовище.

Відповідно до нового Закону понад 7 тис. нотаріусів України отримали право проводити реєстраційні дії щодо юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців.

Ще однією новелою у сфері реєстрації бізнесу є здійснення державної реєстрації за принципом екстериторіальності. Простіше кажучи, стає можливим звернення до будь-якого державного реєстратора або нотаріуса (державного та приватного) в межах території України, незалежно від місцезнаходження чи місця проживання заявника.

Ще один позитивний момент нового законодавства - значно спрощений порядок започаткування бізнесу. По-перше, на відміну від багатьох країн, первинна реєстрація підприємництва в Україні безкоштовна. По-друге, новим Законом запроваджуються чіткі та зрозумілі процедури, помітно скорочується перелік документів, що подаються для державної реєстрації, у тому числі через їх отримання в електронній формі від державних органів.

За матеріалами газети «Життя Білокуракинщини»
№15-16 від 20 лютого 2016 року
Категорія: Життя Білокуракинщини | Переглядів: 51 | Додав: USER | Теги: життя, закон, бізнесу, білокуракинщини, України, реєстрація, у нотаріуса | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar

дивитись також:
Події. ЛОТ - Про Білокуракинську районну лікарню, 11.03.2016
Культурний обмін між Львівською та Луганською областями, 18.10.2018
Нагадуємо про пільги
Соборна Вкраїна – повік нероздільна
Садочок – світ любові і добра
АПАРАТНА НАРАДА У РЕЖИМІ ВІДЕОКОНФЕРЕЦЗВ’ЯЗКУ
Назустріч вимушено переміщеним особам
Кіно з присмаком літа
Дитяча коляда у храмі
Довіреність на вклад
НЕЩЕРЕТОВЕ – КВІТУЧИЙ КУТОЧОК БІЛОКУРАКИНСЬКОЇ ГРОМАДИ
Турбуючись про здоров’я громадян
Новорічна казка
ЩИРІ ВІТАННЯ ДЛЯ КОВАЛЯ М.А. З 85-РІЧЧЯМ ГАЗЕТИ "ЖИТТЯ БІЛОКУРАКИНЩИНИ"!
Agricom Group вже завершив збиральну кампанію-2018
Відбувся інформаційно-роз’яснювальний семінар
Здешевлення кредитів
Мехдояр зі стажем
Робочий візит голови держказначейства на Білокуракинщину
Передноворічні подарунки