Головна » 2016 » Февраль » 20 » Реєстрація бізнесу у нотаріуса
13:32
Реєстрація бізнесу у нотаріуса
26 листопада 2615 року Верховною Радою України прийнято Закон України №835-VIII «Про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» та деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень з державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» (далі - Закон), який набрав чинності 13 грудня 2015 року (крім окремих положень).

Новий Закон об’єднав в собі різнопланові ініціативи: як ті, що вже успішно зарекомендували себе на практиці, так і нововведення, яких вже давно потребувало бізнес-середовище.

Відповідно до нового Закону понад 7 тис. нотаріусів України отримали право проводити реєстраційні дії щодо юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців.

Ще однією новелою у сфері реєстрації бізнесу є здійснення державної реєстрації за принципом екстериторіальності. Простіше кажучи, стає можливим звернення до будь-якого державного реєстратора або нотаріуса (державного та приватного) в межах території України, незалежно від місцезнаходження чи місця проживання заявника.

Ще один позитивний момент нового законодавства - значно спрощений порядок започаткування бізнесу. По-перше, на відміну від багатьох країн, первинна реєстрація підприємництва в Україні безкоштовна. По-друге, новим Законом запроваджуються чіткі та зрозумілі процедури, помітно скорочується перелік документів, що подаються для державної реєстрації, у тому числі через їх отримання в електронній формі від державних органів.

За матеріалами газети «Життя Білокуракинщини»
№15-16 від 20 лютого 2016 року
Категорія: Життя Білокуракинщини | Переглядів: 47 | Додав: USER | Теги: життя, закон, бізнесу, білокуракинщини, України, реєстрація, у нотаріуса | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar

дивитись також:
Малеча отримала солодкі подарунки
Творча майстерня В.С.Шелудька
Події. ЛОТ - Про Білокуракинську громаду, 24.12.2015
КРАЩЕ СПОРТИВНЕ СЕЛО БІЛОКУРАКИНЩИНИ
Порядок розрахунку за спожиту електроенергію побутовими споживачами
Події. ЛОТ - Про змагання з волейболу ім.Вірченка, 04.04.2016
Здійснюються бажання
Рішення №5/1 від 29.01.2016 Білокуракинської районної ради "Про звіт головного лікаря"
Незабутня подорож до Закарпаття
Зміни у роботі Білокуракинської районної лікарні
І в Збройних Силах служу, і зарплату на роботі отримую
Повідомлення про результати виборів старост Лозно-Олександрівської селищної ради в єдиних одномандатних виборчих округах
Держслужбовцям відвідувати окуповані території – ЗАБОРОНЕНО!
Фольклорний дивосвіт на Різдвяні свята
Благодійний ярмарок в школі
У КУРЯЧІВЦІ ЗРОБЛЕНО КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ПАМ'ЯТНИКА
Білокуракинщина готується до свят
Чи варто сваритися з сусідами?
Дмитро Шепеленко на Білокуракинщині
Події. ЛОТ - Про лікарню та змагання, 25.01.2016