Головна » 2016 » Февраль » 13 » Кольорова майстерня. Арт-студія "Стрекоза"
19:52
Кольорова майстерня. Арт-студія "Стрекоза"
Навіщо дитині малювати? Завдяки урокам малювання дитина розвиває в собі не тільки уяву, а так само включаються в роботу рухові, зорові, м'язові і відчутні апарати. Поряд з цим у дитини розвивається пам'ять, зосередженість, дрібна моторика. Живопис вчить малюка вдумуватися і піддавати речі аналізу, співставляти і знаходити різницю, складати і мислити, що негайно позначиться на його загальноосвітніх предметах в школі. Бажання малювати не є в багатьох дітей, але в процесі роботи вони поступово починають звикати і ставати зацікавленими у творчому процесі. Особливо добре займатися малюнком у віці від 3 до 15 років, саме в ці роки найкраще розвивається фантазія і уява.

З 1 вересня минулого 2015 року у Білокуракинському районі почала свою майстерну роботу арт-студія «Стрекоза». Поспілкувавшись із її засновницею Анною Гринько, ми дізналися багато цікавої інформації:

- Кілька років тому я пройшла навчання із арт-терапії та отримані навички застосовувала на практиці, працюючи з дітьми. Живопис є одним з напрямків арт-терапії і став для мене найбільш близьким. Я почала розвивати ці навички, відвідуючи майстер-класи з живопису, онлайн-курси і конференції. В Білокуракиному я продовжила свою творчість із легкої руки людей, які в мене повірили, з’явилася арт-студія «Стрекоза» - студія живопису для дітей і дорослих. Заняття у студії проходять у різних форматах: майстер-класи - це той напрям, який більше підходить для дорослих і старших школярів. Тут кожен учасник вибирає картинку, яка йому найбільше подобається і створює під моїм керівництвом вільну копію, в результаті всі учасники отримують зовсім різні роботи. Заняття для малечі проходять за принципом повторення за мною, я пояснюю і показую кожен штрих - вони повторюють і отриманий результат дивує навіть їх. Також коли дозволяли погодні умови, ми з групами виходили на творчі плеєри на природу, де писали пейзажі рідного селища. Новий напрямок, який я зараз впроваджую - це правопівкульне малювання. Воно підходить як для дітей, так і для дорослих. Навчання відбувається за рахунок включення в роботу правої півкулі мозку, яка володіє відмінним почуттям простору та форми, чого, загалом-то і не вистачає нашим традиційним методам навчання. Кожен учасник отримує свою оригінальну роботу, яка передає настрій і стан, з яким він прийшов до арт-студії. Я впевнена, що ті творчі зерна, які вкладаються у дітей, дуже скоро дадуть свої результати у вигляді усвідомлення і розуміння краси навколишнього світу. Після занять всі відчувають задоволення, емоційну наповненість і душевний спокій, який залишається на довгий час. Я з радістю готова ділитися своїм досвідом і надалі.

Анастасія ВЕРГУЛЕНКО

За матеріалами газети «Життя Білокуракинщини»
№13-14 від 13 лютого 2016 року
Категорія: Життя Білокуракинщини | Переглядів: 106 | Додав: USER | Теги: життя, Анна, студія, арт, Художня, стрекоза, гринько, мистецтво, Білокуракине, майстерня | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar

дивитись також:
Мехдояр зі стажем
Довіреність на вклад
Культурний обмін між Львівською та Луганською областями, 18.10.2018
Відвідали дитячий будинок сімейного типу
Робочий візит голови держказначейства на Білокуракинщину
Молодіжна дискотека. Святкування Дня селища Білокуракине, 22.09.2018
ЯКІСНЕ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ГРОМАДЯНАМ
Agricom Group вже завершив збиральну кампанію-2018
Дитяча коляда у храмі
Турбуючись про здоров’я громадян
Мрії воїна АТО
Моя мова
НЕЩЕРЕТОВЕ – КВІТУЧИЙ КУТОЧОК БІЛОКУРАКИНСЬКОЇ ГРОМАДИ
Моя криниця
Про індексацію нормативної грошової оцінки земель за 2015 рік
Село – краса моя і сила
АГРАРІЯМ БІЛОКУРАКИНЩИНИ РОЗПОВІЛИ ПРО ДЕРЖАВНУ ПІДТРИМКУ АПК
Засідання робочої групи
Не потрапляйте на гачок аферистів
Події. ЛОТ - Про Білокуракинську районну лікарню, 11.03.2016