19:09
ОГОЛОШЕННЯ про збір пропозицій для придбання житла для дітей-сиріт та осіб з їх числа

Постановою Кабінету Міністрів України від 15.11.2017 року №677 затверджено Порядок та умови надання у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа. Відповідно до цього Порядку Сєвєродонецька міська рада має можливість вирішити питання придбання житла для дітей-сиріт, осіб з їх числа, що перебувають в міській раді на квартирному обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов.
Враховуючи вищезазначене, конкурсною комісією із закупівлі житла для дітей- сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа щодо житлових приміщень, які будуть придбані у 2018 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання житла для дітей-сиріт, осіб з їх числа та житлових приміщень, які будуть придбані у 2018 році за рахунок бюджету Білокуракинської ОТГ приймаються пропозиції від власників нерухомого майна для придбання житла для дитини-сироти. Житло повинне бути благоустроєним та відповідати встановленим санітарно-технічним вимогам і бути придатними для проживання.
Для розгляду на Комісії пропозицій подаються: заява-пропозиція із зазначенням прізвища та ім’я по батькові фізичної особи, її місця проживання та місця реєстрації проживання, номера телефону (за встановленою формою); згода на обробку персональних даних (за встановленою формою); копії паспорта фізичної особи та реєстраційного номера облікової картки платника податків; інформація про технічний стан, наявність комунікацій, вартість об'єкта, придатність для проживання у ньому дитини-сироти; фотографії житлового об’єкта; засвідченні копії свідоцтв про право власності на нерухоме майно або інших правовстановлюючих документів, на підставі яких проводиться державна реєстрація права власності на нерухоме майно та засвідченні копії витягу про державну реєстрацію прав власності на нерухоме майно або витягу з реєстру прав власності на нерухоме майно; засвідченні копії технічної документації на житловий об'єкт, введений в експлуатацію в установленому законодавством порядку; документи, які підтверджують відсутність заборон, арештів, іпотек, відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»; довідку з місця проживання щодо осіб, зареєстрованих у житловому об'єкті, який продається; документ, що підтверджує повноваження представника особи щодо підпису документів наданої пропозиції, повноваження від власника на відчуження майна від його імені; довідка про відсутність заборгованості за житлово-комунальні послуги.
Гранична вартість придбання житла для дітей-сиріт, осіб з їх числа визначається Постановою Кабінету Міністрів України від 15.11.2017 року №877 (зі змінами).
Особи, які бажають запропонувати житло для продажу, повинні надати в термін до 15 жовтня 2018 року (включно) заяви-пропозиції з комплектом документів до Білокуракинської селищної ради за адресою: смт Білокуракине, пл. Шевченка, каб. 4. Контактний телефон для довідок: 066-935-17-35.

Білокуракинська селищна рада

Категорія: Життя Білокуракинщини | Переглядів: 154 | Додав: portalbk | Теги: Білокуракинський, життя, онлайн, портал, Білокуракине, сайт, 2018 року, газета, білокуракинщини, читати | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar