Головна » 2018 » Октябрь » 27 » Набули чинності зміни щодо реєстраторів розрахункових операцій
11:51
Набули чинності зміни щодо реєстраторів розрахункових операцій

У Головному управлінні ДФС у Луганській області повідомили: 1 жовтня 2018 року частково набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 20.09.2018 р. №773. Так, з 01.10.2018 р. суб'єкти господарювання можуть відмовитися від використання книги обліку розрахункових операцій (далі - КОРО) на реєстратор розрахункових операцій (далі - РРО) у разі виходу з ладу РРО або відключення електроенергії, за умови не проведення розрахункових операцій до моменту підключення резервного РРО або включення електроенергії. Рішення про це затверджується власними розпорядчими документами суб’єкта господарювання. У такому випадку суб’єкт господарювання має право не реєструвати і не зберігати КОРО та розрахункові книжки, а ті хто вже зареєстрував - скасувати реєстрацію КОРО та припинити її застосування.
Змінами було виключено вимоги до використання КОРО, зареєстрованої на РРО: підклеювання фіскальних звітних чеків до відповідних сторінок КОРО; щоденне виконання записів (у разі здійснення розрахункових операцій) про рух готівки та суми розрахунків, при цьому дані за сумами, отриманими від покупців (клієнтів), та дані за сумами, виданими покупцям (клієнтам), записуються окремо; ведення обліку ремонтів, робіт з технічного обслуговування, а також перевірок конструкції та програмного забезпечення РРО у відповідному розділі КОРО.
Водночас доповнено вимогою щодо забезпечення суб’єктом господарювання збереження щоденних фіскальних звітних чеків (щоденних z-звітів) в електронній формі протягом строку, визначеного пунктом 44.3 Податкового кодексу України.
Зміни щодо запровадження електронного документообігу між суб’єктами господарювання, центрами сервісного обслуговування та органами ДФС, спрощення реєстрації/ перереєстрації' РРО (на підставі заяви в електронному вигляді) набирають чинності після набрання чинності нормативно-правовим актом Міністерства фінансів України щодо затвердження порядків ведення реєстру екземплярів реєстраторів розрахункових операцій та реєстру центрів сервісного обслуговування реєстраторів розрахункових операцій.

Головне управління ДФС у Луганській області

Категорія: Життя Білокуракинщини | Переглядів: 6 | Додав: USER | Теги: життя, білокуракинщини, управління, служба, фіскальна, податкова | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

дивитись також:
Депутати плідно працюють
Покращити якість надання медичної допомоги
Події. ЛОТ - Про День Шевченка в Білокуракине, 10.03.2016
Відповідальність за самовільне зайняття земельної ділянки
День працівників освіти у Білокуракинському аграрному ліцеї
Свято творців добра і милосердя
Гріє душу село, моє рідне село…
День села Лизине, Білокуракинський район, 02.10.2018
Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини
Бути вихователем – високе покликання і глибока пошана
Тренер збірної "ЛНР" Анатолій Куксов - футбольний приклад для підростаючого покоління білокуракинців!
Родинні студії
Концерт пам’яті Кузьми Скрябіна «Старі фотографії»
ВІДЗНАЧАЄМО ДЕНЬ СЕЛА – ВСЯ ОКРУГА ВЕСЕЛА
Районні змагання із волейболу
«Дніпро» - володар кубку громади з міні-футболу
Дружні змагання
Зірка Скрябіна
Події. ЛОТ - Про школу, 13.01.2016
Обмін паспортів: перелік розширено