Вчитель... Як багато сенсу в цьому слові... Для кожного воно має різне забарвлення. Діти багато часу проводять в школі, тому вчителі здійснюють помітний вплив на їх характер і світогляд У Білокуракинській ЗОШ №1 працює багато талановитих, творчих вчителів, справжніх майстрів своєї справи. Саме такими людьми є вчитель фізкультури і засновник велоклубу «Караван» Олександр Болкун та його заступник Альона Запара. Вони організовують різні походи, змагання, відкривають неповторний світ своїм вихованцям, уміло ведуть їх стежинами доброти, дружби, запалюючи в їх трепетних серцях вогник допитливості і віри в себе. У походах діти навчаються витривалості, взаємовиручці, відповідальності і все це завдяки їх наставникам. |
В управлінні соціального захисту населення Білокуракинської райдержадміністрації був проведений інформаційно-роз'яснювальний семінар для уповноважених осіб населених пунктів району з основних питань прийому документів та призначення державних допомог, пільг та субсидій. У заході взяли участь представники 20 населених пунктів Білокуракинського району та начальники відділів управління. |
Щорічно в Україні відзначається Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва, що закріплено Указом Президента №717/2013 від 30 грудня 2013 року. |
Днями у залі засідань Білокуракинської селищної ради відбулась 54-та сесія Білокуракинської селищної ради сьомого скликання, яку провів селищний голова С.І.Сірик. На порядку денному розглядалося ряд актуальних питань: про виконання селищного бюджету за 9 місяців 2018 року, про внесення змін до бюджету селищної ряди на 2018 рік, про прийняття до комунальної власності та на баланс селищної ради нерухомого майна і земельної ділянки, про закріплення права користування житлом за особою з числа дітей-сиріт, про зміну цільового призначення будівлі, про надання дозволу на здійснення заходів, пов’язаних з виготовленням технічної документації та проведенням державної реєстрації колишнього приміщення Лизинської школи, про передачу в безоплатне користування (позичку) частини нежитлового приміщення, про надання дозволу на попередню оплату товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти у 2018 році, про передачу в оперативне управління обслуговуючого кооперативу «Трудовик» с. Дем'янівка об’єктів водопостачання і водовідведення, які знаходяться в комунальній власності селищної територіальної громади, про придбання житла для о ... Читать дальше » |
Білокуракинським відділом Старобільської місцевої прокуратури здійснювалось процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом нанесення умисних тілесних ушкоджень, за ознаками складу кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.121 КК України. І.МОЗУЛЬ, прокурор Білокуракинського відділу Старобільської місцевої прокуратури |
До управління соціального захисту населення Білокуракинської райдержадміністрації надходять звернення від громадян, які звертаються на Урядову лінію, щодо роз'яснення щодо права на отримання субсидії в разі, коли члени домогосподарства проживають за кордоном. |
|
Нещодавно учні 6 класу Луб’янської ЗОШ І-ІІ ст. побували на прийомі у місцевому ФАПі. Та відвідини лікарського закладу були не з приводу захворювання дітей, а з профілактики простудних захворювань. |
ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ БІЛОКУРАКИНСЬКОГО РАЙОНУ! Фахівцями відділу статистики у Білокуракинському районі протягом останніх 15 років проводяться обстеження умов життя домогосподарств (сімей) (далі УЖД), економічної активності (далі ЕАН) та сільськогосподарської діяльності (далі СГД) населення району. Основними напрямками даної роботи є отримання об'єктивної інформації стосовно життєвого рівня домогосподарств (сімей), яка в подальшому використовується для визначення прожиткового мінімуму встановлення розміру мінімальної заробітної плати, визначення розміру споживчого кошика, для розробки програм соціального захисту населення. |
|
Національна агропромислова група Agricom Group, яка обробляє землі Марківського, Новопсковського, Троїцького та Білокуракинського районів Луганської області, що об'єднані в Білокуракинський територіальний кластер, де директором є Станіслав Стешенко, вже завершив збиральну кампанію-2018. Також до складу Agricom Group входять і підприємства на Чернігівщині, Житомирщині і в місті Києві, де розташований Головний офіс. Слід зазначити, що ключовими бізнес-напрямками діяльності компанії є: рослинництво, зберігання зернових та олійних культур, виробництво і торгівля крупами, пластівцями і т.д. Група включає в себе успішні підприємства, а на території Луганщини це: «Прогрес», «Партнер», «Оріон», «Зоря» та «Закотницьке» - визнані лідери своїх ринків, що володіють значним технологічним потенціалом і кваліфікованим персоналом. |
Опустіли поля, птахи відлетіли у вирій. Прийшла осінь з тишею та золотим листям. Завершилися сільськогосподарські роботи, зібрано врожай. Підводять підсумки аграрії. Робота на землі завжди була почесною, тому що без золотих зерняток пшениці не може існувати людство. «Хлібороби» - так народ називає тих людей, які вирощують хліб. Завжди славилося село Павлівка людьми, відданими своїй професії. |
... Читать дальше » |
|
Хочеться розповісти про одну чудову жінку, нашу землячку Галину Єгорівну Перепічай. Народилася вона 6 травня 1943 року в родині колгоспників в селі Павлівка. В сім'ї, крім Галини Єгорівни, було ще двоє синів. І батьки змалечку привчали своїх дітей до праці та любові до рідного краю. У1950 році Галина Єгорівна пішла до першого класу і протягом десяти років навчання проявляла себе здібною до науки дівчиною. З відповідальністю ставилася до уроків і вчителів. По закінченню школи одразу пішла працювати на ферму - дояркою. |