21:10
Білокуракинські футболісти показали гарний результат

12 серпня в смт Троїцьк відбувся матч 11 туру II ліги Луганської області. Нашу територію представляли і футболісти-земляки: Сергій Кравцов, Олексій Баган, Віталій Курочка, Данило Кутовий, Євген Світличний, Денис Шербоп’ян, Костянтин Ромашенко, Максим Ромашенко, Руслан Хмеленко, Олексій Константинов, воротар - Максим Шликов, заміна - Олександр Харченко, Олександр Силкін та Ростислав Протасов. Суперниками білокуракинської футбольної команди була ФК «Урожай» смт Троїцьк.
На перших хвилинах гри відкрив рахунок Руслан Хмеленко, наприкінці першого тайму влучний гол забив Костянтин Ромашенко та третій гол в ворота троїчан забив Олексій Баган. Таким чином гра завершилася з рахунком 3:0 на користь білокуракинців. Дана перемога дала можливість ФК «Білокуракине» піднятися з результатом 10 балів в турнірній таблиці Чемпіонату Луганщини з футболу з 7 сходинки на 6.
У рамках чемпіонату Луганської області з футболу у другій лігі 19 серпня на СК «Здоров’я» відбувся матч XXII туру між командами ФК «Білокуракине» та «Станичник» (Станиця Луганська). До 81 хвилини рахунок гри був нічийним 0:0. Потім нашим суперникам вдалася стрімка контратака, яка завершилась голом у ворота господарів поля. До кінця зустрічі наші футболісти намагались хоча б зрівняти рахунок гри. Але досвідчена лінія захисту «Станичника» вистояла під натиском господарів поля. Таким чином з мінімальним рахунком святкували перемогу зі Станиці Луганської.
ФК «Білокуракине» грав у такому складі: Данило Кутовий - воротар, Віталій Курочка, Максим Вергуленко, Сергій Кравцов, Денис Щербоп’ян - лінія захисту, Євген Світличний, Олексій Баган, Ростислав Протасов, Костянтин Ромашенко - півзахист нашої команди, Руслан Хмеленко та Максим Колєснік розпочинали гру у нападі. Також на заміну виходили Олексій Константинов та Максим Ромашенко.
Вітаємо наших земляків, які з честю представляли наш Білокуракинський край на даних спортивних змаганнях.

За матеріалами "Життя Білокуракинщини"

Категорія: Життя Білокуракинщини | Переглядів: 304 | Додав: portalbk | Теги: читати, 2018 року, онлайн, Білокуракине, життя, білокуракинщини, Білокуракинський, портал, газета, сайт | Рейтинг: 5.0/1