Головна » 2016 » Январь » 2 » Навчаємо і виховуємо
21:12
Навчаємо і виховуємо
Кожен навчальний рік у Луб’янській ЗОШ І-ІІ ст. розпочинається зі Свята квітів, яке традиційно присвячується пам’яті воїна-афганця Миколи Третяка. Після свята учні 9 класу з кращими букетами йдуть до могили воїна, зустрічаються з його матір’ю, в школі проходить урочиста лінійка. Далі учні готуються до свята «Золота осінь». Поробки із овочів, фруктів, танці, пісні, прислів'я, загадки, сценки - все про осінь і на будь-який смак. Всі батьки спішать до школи помилуватися дійством. Шанують учні нашої школи і День вчителя. Самостійно готують свято педагогам, проводять день самоврядування. Брали участь учні і у тижні козацької слави до Дня захисника України, проводили свято «Нумо, хлопці!», а воїнам АТО готували листівки і побажання.

Також ми брали участь у шкільному етапі конкурсу ім. П.Яцика, де виявляли свої знання з української мови та літератури. 9 листопада, як і всі бажаючі в Україні, писали всеукраїнський радіодиктант. Люблять наші учні і День української писемності та мови. Вчитель української мови та літератури В.В.Сидоренко креативно підійшла до проведення цього свята: відеопрезентації, ігри, танці, вірші, пісня, яку заспівали усі разом - аби тільки учням було цікаво. Щорічний конкурс «Поетичний медозбір вирішено було поєднати з батьківськими зборами. Самі ж батьки і визначали переможців конкурсу. Це В.Гнатенко і Д.Світлична, Ю.Ляшенко, Д.Гнатенко.

Не забуваємо і про сумні дати: в День голодомору запалили свічку пам’яті, передивилися відеофільм, переглянули спогади односельців про ті страшні часи. Учитель історії Т.І.Одайська підготувала разом з учнями розповідь про життя наших сіл Луб’янки та Заїківки за часів голодомору.

Шануючи волонтерів та всіх, хто не байдужий до подій сьогоднішнього дня, вшанували пам’ять українського співака Кузьми Скрябіна. Педагог-організатор Т.О.Сидоренко разом з учнями підготувала розповідь про співака, передивилися відеофільм, а учні 6 і 7 класів заспівали пісні з його репертуару.

Не стоїмо осторонь і таких заходів, як Тиждень безпеки дорожнього руху, Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», «Тиждень національної школи - 2015». Учні малюють малюнки, пишуть тематичні диктанти, беруть участь у тематичних заходах.

Щоб учні менше хворіли, запрошуємо фельдшера нашого ФАПу Н.М.Макарову для бесід з учнями. Діти радо зустрічаються з Ніною Миколаївною, бо її розповіді завжди змістовні і корисні.

З метою профілактики правопорушень провели зустріч учнів з інспектором Білокуракинського ВПРУНП М.Є.Орловим.

З метою вивчення рідного краю, виховання любові до Батьківщини 2 грудня учні 5-9 класів здійснили подорож до одного із семи чудес Білокуракинщини - Свято-Іллінського храму в селі Цілуйкове. Завідуюча сільським клубом та бібліотекар цього села провели для дітей екскурсію і в храмі, і в клубі, і в бібліотеці села. Завжди цікаво знати як і чим живуть люди в інших селах. Дорогою додому завітали до Паньківської ЗОШ І-ІІ ст. Обмінялися відеопрезентаціями про свої села та школи, і вирішили, що таке спілкування обов’язково повинне мати продовження. В планах ще здійснити подорожі і до інших чудес Білокуракинщини.

Попереду ще багато роботи, зустрічей, свят і ми будемо прикладати зусилля і надалі, щоб дати нашим дітям свої знання, турботу і любов, щоб вони відчували гордість за свою маленьку школу, були справжніми патріотами України.

Г.СВІТЛИЧНА, директор Луб'янської ЗОШ І-ІІ ст.

За матеріалами газети «Життя Білокуракинщини»
№1-2 від 02 січня 2016 року
Категорія: Життя Білокуракинщини | Переглядів: 65 | Додав: USER | Теги: життя, освіта, луб'янка, школа, білокуракинщини | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar

дивитись також:
Події. ЛОТ - Про дитину-сироту в с.Нещеретове, якій 22 роки, 25.03.2016
Соборна Вкраїна – повік нероздільна
Кіно з присмаком літа
Молодіжна дискотека. Святкування Дня селища Білокуракине, 22.09.2018
ЯКІСНЕ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ГРОМАДЯНАМ
Незабутня подорож до Закарпаття
Моя криниця
Agricom Group вже завершив збиральну кампанію-2018
МОЯ ГАЗЕТА
Новорічна казка
Довіреність на вклад
Події. ЛОТ - Про розмінування Сватівського району, 06.04.2016
«Рубцями у пам’ять карбується слід, як небо війни грозовіло»
Події. ЛОТ - Про Білокуракинську районну лікарню, 11.03.2016
Культурний обмін між Львівською та Луганською областями, 18.10.2018
Роз’яснення деяких питань при зверненні осіб за призначенням субсидії
АГРАРІЯМ БІЛОКУРАКИНЩИНИ РОЗПОВІЛИ ПРО ДЕРЖАВНУ ПІДТРИМКУ АПК
Відзначили День Соборності та Свободи
Село – краса моя і сила
Передноворічні подарунки