16:29
Сесія Білокуракинської селищної ради

Днями в залі засідань Білокуракинської селищної ради відбулась 53-тя сесія Білокуракинської селищної і ради сьомого скликання. У її роботі взяли участь 14 депутатів. Головуючим був голова селищної ради Сергій Сірик. Депутати розглянули ряд важливих питань порядку денного. Так, про внесення змін до бюд¬жету селищної ради на 2018 рік інформувала завідуюча сектором з фінансово-економічного аналізу Юлія Малик. Про внесення змін до Програми «Освіта Білокуракинськоі громади на 2017-2021 роки»», про внесення змін до штатної чисельності загальноосвітніх закладів відділу освіти Білокуракинської селищної ради доповіла начальник відділу освіти Любов Зубкова. З інформацією про затвердження Культурно-мистецької програми Білокуракинськоі селищної територіальної громади на 2017-2019 роки (у новій редакції) та про визнання та винесення елемента нематеріальної культурної спадщини «Автентичні пісні с.Цілуйкове» до місцевого Переліку елементів нематеріальної культурної спадщини Білокуракинськоі селищної територіальної громади виступив спеціаліст відділу культури Євген Ніколенко. На розгляд депутатів спеціаліст з питань освіти, культури та спорту Анатолій Кривуля представив питання щодо затвердження Програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді по Білокуракинській селищній територіальній громаді на 2018-2020 роки зі змінами та про затвердження «Програми розвитку фізичної культури і спорту Білокуракинської селищної ради на 2016-2018 роки» зі змінами. Про передачу нерухомого майна на баланс відділу освіти Білокуракинської селищної ради та про передачу майна на баланс КП «Білокуракине-комунсервіс» інформував завідуючий сектором з юридичних питань Олександр Манько. Про уточнення додатку до плану соціально-економічного розвитку об'єднаної територіальної громади на 2018 рік доповіла завідуюча сектором з соціально-економічних питань Олена Трубачова. З земельними питаннями депутатів познайомила завідуюча сектором земельних ресурсів Вікторія Корнієнко.
Депутати проголосували за вищезазначені питання та прийняли з них відповідні рішення. Після відсутності зауважень та пропозицій щодо ведення сесії, 53-тя сесія Білокуракинської селищної ради була оголошена закритою.

За матеріалами «Життя Білокуракинщини»

Категорія: Життя Білокуракинщини | Переглядів: 223 | Додав: portalbk | Теги: селищна, Сірик, Білокуракинська, Рада, білокуракинщини, Білокуракине, життя, сесія, громада | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar