Головна » 2016 » Апрель » 30 » Громада – за чисте довкілля
13:06
Громада – за чисте довкілля
Голова Білокуракинської ОТГ С.І.Сірик, його заступники, депутати, жителі громади під час місячника благоустрою постійно беруть участь у дворових суботниках у різних куточках громади. Такі невеликі добрі та шляхетні справи стали частками спільної мети - зробити громаду найпрекраснішим куточком в районі. Під час проведення днів довкілля відбувається й спілкування з жителями, саме коли можна дізнатися про поточні проблеми кожного, взяти їх на замітку, аби потім передати на виконання відповідним службам.

Багаточисельним видався суботник у лісосмузі поблизу провулку Жовтневого смт Білокуракине, участь у якому взяв голова Білокуракинської ОТГ С.І.Сірик, його заступник Д.А.Шуть, депутат селищної ради А.В.Отрошко, голова ОСББ «Комфорт» Л.А.Хлапоніна, працівники селищної ради та ТОВ «Білокуракинський хлібозавод», робітники від Центру зайнятості, жителі провулків Жовтневого та Затишного, вулиць Гагаріна та Першотравневої. Трудовий десант вийшов на суботник, щоб впорядкувати лісосмугу, зробити її більш чистою та ошатною, ліквідувати несанкціоноване сміттєзвалище. Люди працювали з прекрасним настроєм, вкладаючи свою душу у справу, якою займалися. Це було доказом та яскравим прикладом того, як всі прагнули змін на краще життя.

Спільними зусиллями було прибрано смітники та торішнє листя, вирубано поросль. Лісосмуга на очах ставала дуже чистою та впорядкованою, від чого працювати хотілось ще завзятіше. Варто відзначити активних учасників благоустрою. Це Т.М.Філоненко, В.Шуть, Н.М.Сухоставська, М.В.Верецун, В.І.Бондаренко, І.А.Марченко, В.В.Щербак, С.А.Гороховацький, М.В.Корнієнко, В.Малик, О.Бараннік, М.Хмеленко, М.Мойсеєнко, Д.О.Свинаренко, А.М.Сукачов, Ю.Вірченко та багато інших. Непоміченою не залишилась вправна робота екскаваторника В.В.Щербака. Чоловік вже більше 40 років майстерно справляється з таким величезним агрегатом, йому рівних важко знайти. Всі з захопленням спостерігали за його діями.

На завершення суботника представники місцевої влади висловили щиру вдячність небайдужим та ініціативним жителям, які підтримали їх, цим самим зробивши внесок громади вищезазначених вулиць та провулків для покращення загального стану благоустрою селища. Жителі, в свою чергу подякували голові Білокуракинської ОТГ С.І.Сірику та його заступнику Д.А.Шутю за турботу, яка приділяється у плані покращення благоустрою в громаді.

Подібні толоки будуть проводитися в громаді й надалі, щоб зробити її ще кращою та впорядкованішою.

За матеріалами газети «Життя Білокуракинщини»
№35-36 від 30 квітня 2016 року.
Категорія: Життя Білокуракинщини | Переглядів: 193 | Додав: USER | Теги: життя, Сірик, Шуть, уборка, суботник, громада, білокуракинщини, толока | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar

дивитись також:
Передноворічні подарунки
АГРАРІЯМ БІЛОКУРАКИНЩИНИ РОЗПОВІЛИ ПРО ДЕРЖАВНУ ПІДТРИМКУ АПК
Моя криниця
НЕЩЕРЕТОВЕ – КВІТУЧИЙ КУТОЧОК БІЛОКУРАКИНСЬКОЇ ГРОМАДИ
Відзначили 100-річчя позашкілля
Відвідали дитячий будинок сімейного типу
Відеоекскурсія "Тут все моє і звідси родом я". Білокуракинська ЗОШ№2 (2018)
Agricom Group вже завершив збиральну кампанію-2018
В БІЛОКУРАКИНСЬКОМУ РАЙОНІ СТАЛАСЯ СТРАШНА ДОРОЖНЬО-ТРАНСПОРТНА ПРИГОДА
Відзначили День Соборності та Свободи
ДЖЕРЕЛО. Літературно-мистецька сторінка
Держслужбовцям відвідувати окуповані території – ЗАБОРОНЕНО!
Моя мова
Культурний обмін між Львівською та Луганською областями, 18.10.2018
Здешевлення кредитів
Назустріч вимушено переміщеним особам
Про індексацію нормативної грошової оцінки земель за 2015 рік
АПАРАТНА НАРАДА У РЕЖИМІ ВІДЕОКОНФЕРЕЦЗВ’ЯЗКУ
Новорічний парад зірок
МОЯ ГАЗЕТА